Audio vrátniky

Audio vrátnik 2N Helios

ATEUS ® - Helios je dverný komunikátor novej generácie, ktorý spĺňa najvyššie nároky nielen na moderný design, ale aj na vysokú klimatickú odolnosť. Tento užívateľsky jednoduchý komunikátor nahrádza klasické domové systémy a ponúka mnoho funkcií naviac.

Základné moduly s kamerou alebo bez kamery

Rozširujúce moduly

Doplnkové moduly vrátnikov 2N:

Tlačítkový telefón:
Pomocou klávesnice môžete vytočiť ľubovoľné číslo. Možná je tónová aj pulzná voľba. Oprávnenie pre hovory do verejnej telefónnej siete je možné obmedziť na ústredni.

Kódový zámok:
Priamo od dverí ovládate pomocou klávesnice pripojený elektrický zámok. Je možné definovať až 10 hesiel s dĺžkou 1 -16 číslic. Doba zopnutia spínača je nastaviteľný parameter.

Čítačka kariet:
Nainštalovaná čítačka ponúka ďalší prostriedok pre prístup do Vašej budovy. Do systému je možné zadať až 500 čítacích kariet alebo kľúčeniek. Ak pripojíte modul čítačky k Vášmu PC, môžete kontrolovať príchody a odchody jednotlivých držiteľov kariet.

Video:
Pripojená videokamera dáva možnosť vizuálnej kontroly prichádzajúcich. Obraz je možné priviesť buď na Vaše PC alebo na pripojený LCD displej či TV prijímač. V noci je dobrý obraz zaistený pomocou prechodu do čiernobieleho režimu a zároveň infračerveným prisvietením.

Technické parametre:
Počet tlačítiek 3-54
Spojenie s PBX FXS – (vnútorná) analógová telefónna linka podľa normy CCITT
Napájanie z telefónnej linky
Úbytok JS napätia < 8 V (l=25 mA)
(vo vyvesenom stave)< 16 V (l=50 mA)
Voľba impulzná/tónová
Osvetlenie tlačítiek a ovládanie zámku 12 V
Krytie vonkajšie prostredie s dodatočnou ochranou proti dažďu
Prevádzková teplota -20 - +60 °C
Dimenzovanie spínača (V / A) max. 48 V/1 A AC
Rozmery 210 x 100 x 29 mm (V x Š x H)
Hmotnosť max. 500 g
Stupeň krytia IP 53

Stiahnite si: